ukrainan

Odkryj Karaiby z KLM!

 

Dzięki dogodnym połączeniom liniami KLM z Warszawy, Krakowa i Gdańska podróż na karaibskie wyspy jest na wyciągnięcie ręki!

Wyspy ABC na Morzu Karaibskim, czyli Aruba, Bonaire i Curacao, przyciągają nie tylko miłośników odpoczynku na białych plażach, ale też wszystkich ciekawych odmiennej kultury. Region tych wysp pozbawiony jest huraganów, co jest gwarancją dobrej pogody przez cały rok. Morze stanowi obietnicę przygody dla miłośników wszystkich sportów wodnych, a niezwykła rafa koralowa to raj dla nurków z całego świata. Z kolei wzgórza, jak na miejsce kontrastów przystało, porośnięte są dziewiczą i nieprzebytą dżunglą. Niezapomniany klimat tych miejsc tworzą także tropikalne lasy, wodospady, plantacje wonnych korzeni, czy destylarnie rumu. Karaiby są idealnym miejscem na wycieczki objazdowe i rejsy morskie.

Aruba jest wyspą wulkaniczną. Turystów przyciągają tu białe i szerokie piaszczyste plaże, oraz barwne koralowce. Klimat sprzyja wakacjom przez cały rok, gdyż średnia temperatura wynosi blisko 30 stopni. Dzięki doskonałej pogodzie, wspaniałej gościnności i spektakularnym plażom Aruba jest synonimem idealnych wakacji. Skydivig, kitesurfing, off–road jeep safari, nurkowanie wśród wraków, tubing i parasailing to tylko niektóre z aktywności, jakich można spróbować na Szczęśliwej Wyspie.

Bonaire to wyspa, która wita gości ciepłym klimatem ze średnią roczną temperaturą wynoszącą 27 stopni. Panują tutaj wspaniałe warunki do uprawiania windsurfingu i snorkelingu. Bonaire zyskało opinię wyspy, na której turystyka rozwija się w zrównoważonym stopniu, nie zagrażając przy tym kulturze i środowisku naturalnemu. Na korzyść tego miejsca przemawia również brak huraganów. Krajobraz wyspy to także słone jeziora i chroniony park podwodny, który tworzą wody otaczające Bonaire. Scuba diving, snorkeling, windsurfing, kiteboarding, wizyta w  parkach  narodowych zachęcają do spędzenia niezapomnianego urlopu w pięknych okolicznościach przyrody.

Na Curacao znajduje się 38 spektakularnych plaż. Bez względu na to, czy wędrujesz po kultowym Willemstad, czy tętniącej życiem plaży Mambo, Curaçao łączy życie miejskie i plenerowe jak żadna inna wyspa. Tutaj odkryjesz Sanktuarium Flamingów, skosztujesz słynnych likierów „Blue Curacao”, oraz zanurkujesz w jednym z ponad 100 miejsc, gdzie można podziwiać ponad 50 gatunków koralowca, oraz trzymetrowe „Lasy Grzybowe”.

St. Maarten to wyspa znana z przepięknych plaż, nocnego życia i turkusowego morza. Koniecznie należy odwiedzić słynną na całym świecie Moho Beach, gdzie niemalże nad głowami plażowiczów lądują samoloty, w tym również A330, należące do Air France oraz KLM. Zielone wzgórza, piękne zatoki i oszałamiający podwodny świat sprawiają, że St. Maarten to wymarzone miejsce na urlop. Zarezerwuj loty do St. Maarten i odkryj jego tętniącą życiem stolicę Philipsburg, odwiedź Muzeum Simartin i skorzystaj w pełni ze wszystkich sportów wodnych, które można uprawiać na wyspie. Na śnieżnobiałych, piaszczystych plażach poczujesz się jakbyś znalazł się w raju.


Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.