Wakacyjna oferta linii lotniczych Lufthansa Group – bogatsza niż kiedykolwiek wcześniej

Wakacyjna oferta linii lotniczych Lufthansa Group – bogatsza niż kiedykolwiek wcześniej

Tego lata linie lotnicze Lufthansa Group proponują najszerszą od lat ofertę wakacyjnych destynacji. Oprócz popularnych europejskich kierunków wybieranych zazwyczaj na wyjazdy weekendowe lub wakacje, skupiliśmy się głównie na Wyspach Kanaryjskich, Grecji i Karaibach.

Lato 2021: Odkryj z Lufthansą wiele nowych miejsc w Europie

Dwanaście miast i niezliczone możliwości: nowe rejsy Lufthansy w Europie oferują klientom dużą różnorodność na lato 2021 roku. Obiecują przygody poza utartymi szlakami, w miejscach takich jak Bergen, Cork, Kuusamo, Newcastle czy Ponta Delgada.

Austrian Airlines systematycznie rozszerza rozkład rejsów na lato 2021

W letnim rozkładzie lotów Austrian Airlines na lato 2021 pojawi się ponad 20 kierunków, takich jak: Barcelona, Dubrownik, Florencja, Göteborg, Koszyce, Kraków, Lwów, Odessa czy Oslo. W siatce połączeń międzykontynentalnych ponownie znajdzie się Amman, Bangkok, Chicago, Montreal, Nowy Jork (JFK) i Tokio.

Od połowy lata SWISS rozszerzy swój rozkład lotów

SWISS zaoferuje tego lata dwa nowe europejskie połączenia z Zurychu do Billund i Tallina. Linia lotnicza przywróci również inne europejskie i długodystansowe trasy, które ostatnio nie były obsługiwane, takie jak Bordeaux, Boston, Los Angeles, Miami, Niš i Sarajewo. Łącznie w letnim rozkładzie 2021 SWISS zaproponuje 85 kierunków z Zurychu i 43 z Genewy.

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.