Emirates: bezpłatne noclegi w hotelu i dodatkowy limit bagażu przy rezerwacji lotów Emirates do Dubaju.Dubaj
jest otwarty. Idealna pogoda na otwarte plaże i setki atrakcji do odkrycia – to idealny czas na wizytę Państwa klientów w Dubaju.

Podróżni, którzy zarezerwują bilet w obie strony do Dubaju od 2 do 23 grudnia 2020 r. na podróż od 6 grudnia 2020 r. do 28 lutego 2021 r. otrzymają bezpłatny nocleg w hotelu podczas pierwszej nocy w Dubaju (klasa ekonomiczna) lub dwa bezpłatne noclegi i podwyższenie klasy pokoju do następnej kategorii (klasa biznes i pierwsza klasa) w JW Marriott Marquis.

W ramach tej oferty Emirates oferuje również wysoki limit bagażu: pasażerowie odbywający podróż powrotną do Ameryki Południowej, Ameryki Północnej lub Afryki, mogą zabrać ze sobą dodatkową sztukę bagażu. Podróżni, którzy lecą do innych portów docelowych z naszej siatki połączeń, w tym do Polski, mogą zabrać ze sobą dodatkowe 10 kg bagażu.

Emirates wdrożyły kompleksowy zestaw środków na każdym etapie podróży, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim klientom i pracownikom, a niedawno Safe Travel Barometer przyznał nam tytuł najbezpieczniejszej linii lotniczej do podróżowania w czasach pandemii.

Podróżni zyskują ponadto dodatkową gwarancję dzięki pierwszemu w branży ubezpieczeniu od wszelkiego ryzyka podczas podróży. Będą mu bezpłatnie podlegać podróżni, którzy kupią bilety Emirates od 1 grudnia 2020 r. włącznie. Ubezpieczenie Emirates obejmuje wydatki związane z COVID-19 oraz kwarantanną, a także ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków podczas podróży, na wypadek utraty rzeczy osobistych czy zakłóceń podróży spowodowanych nieoczekiwanym zaleceniami dotyczącymi przemieszczania się, czy związanych z zamknięciem przestrzeni powietrznej.

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.