airbaltic

Austrian Airlines, Lufthansa i SWISS zaproponują pasażerom Klasy Ekonomicznej nową ofertę cateringową

Od wiosny 2021r. Austrian Airlines, Lufthansa i SWISS zaproponują pasażerom Klasy Ekonomicznej nową ofertę cateringową

Jeszcze przed kryzysem spowodowanym pandemią koronawirusa zaobserwowaliśmy, że pasażerowie chcą spersonalizować swoje wrażenia z podróży i mieć możliwość wyboru w przypadku usług, które są dla nich ważne. Proponowana oferta przekąsek w Klasie Ekonomicznej linii Austrian Airlines, Lufthansy i SWISS nie zawsze spełniała ich oczekiwania.

Biorąc pod uwagę opinie swoich klientów, linie lotnicze Lufthansa Group opracowały nową ofertę cateringową. Od wiosny 2021r. pasażerowie Klasy Ekonomicznej na połączeniach krótkiego i średniego zasięgu będą mogli zakupić napoje i posiłki przygotowane z wysokiej jakości produktów.* Na rejsach Lufthansy i SWISS otrzymają również bezpłatną butelkę wody.

Nowa oferta posiłków i napojów będzie skoncentrowana na najwyższej jakości i świeżości produktów oraz szerszym wyborze ze szczególnym uwzględnieniem kuchni regionalnych.

Nowa koncepcja linii lotniczych Lufthansa Group to wkład w zrównoważony rozwój dzięki wykorzystaniu przyjaznych dla środowiska produktów i opakowań oraz ograniczaniu marnowania jedzenia, poprzez bardziej spersonalizowaną produkcję.

Nowa oferta cateringowa będzie wprowadzana stopniowo od wiosny 2021r. Najpierw zaproponują ją linie Austrian Airlines, a następnie Lufthansa i SWISS.
Nowe produkty będą sukcesywnie prezentowane przez poszczególnych przewoźników w nadchodzących miesiącach. Oczywiście, informacje będziemy przesyłać na bieżąco.