Air France KLM News - edycja luty 2020Air France Business Class na rejsach krajowych

Dzięki wprowadzeniu Business Class na rejsach wewnątrz Francji, pasażerowie uzyskali możliwość odkrycia wszystkich zalet i korzyści serwisowych Air France Business Class przez całą swoją podróż, bez wzgledu na rodzaj dalszego połączenia, mając do dyspozycji 3 rodzaje taryf, odpowiadających ich potrzebom.

Partnerstwo z Delta oraz Virgin Atlantic
Wysoka jakość serwisu oraz sprawny przebieg podróży między Europą, Wielką Brytanią i Ameryką Północną to efekt rozszerzonej współpracy Air France, KLM, Delta Air Lines i
Virgin Atlantic. Ponad 350 kierunków oraz sieć lotnisk dają możliwość wspaniałych rozwiązań w trakcie podróży i wachlarz korzyści programów lojalnościowych.

Air France Standard Seat Selection - rejsy krajowe
Można już rezerwować miejsca na rejsach krajowych operowanych przez samoloty typu Airbus, w trakcie rezerwacji rejsów (opcja płatna) lub przy odprawie (bezkosztowo). Pasażerowie z kartami lojalnościowymi (w zależności od statusu), korporacyjni, dzieci typu UM, osoby z ograniczoną mobilnością, grupy i rodziny z dziećmi mają miejsca przydzielone wcześniej (bezkosztowo).

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.