airbaltic

Lufthansa: Poznaj miejsca, które musisz zobaczyć w tym roku!Pełna atrakcji Dolina Renu

Zastanawiasz się, co zafascynuje Cię w 2020 roku? Oto lista tegorocznych modnych miejsc - niektóre dobrze znane, niektóre raczej niezwykłe, ale wszystkie z nich oferują atrakcyjną mieszankę kultury, historii i pięknych krajobrazów. Dawna stolica Niemiec, Bonn, obchodzi 250. urodziny Ludwiga van Beethovena wyjątkowymi wydarzeniami muzyki klasycznej. Idealny powód do odwiedzenia rodzinnego miasta wielkiego kompozytora, wraz z jego pięknym otoczeniem wzdłuż Renu.
Kolonia od 429 PLNBarokowy splendor w Salzburgu
Austriacki Salzburg, z którego roztacza się widok na potężną twierdzę Hohensalzburg, jest barokowym skarbcem. Świętując 100 lat znanego na całym świecie festiwalu zobaczysz alpejską perełkę znajdującą się na szczycie tegorocznej listy miast Lonely Planet.
Salzburg od 526 PLNNaturalny plac zabaw Kanady - Vancouver
Świetna jakość życia, bajeczne naturalne otoczenie pomiędzy Pacyfikiem i szczytami górskimi North Shore oraz niezwykle różnorodna scena kulturalna - łatwo zakochać się w Vancouver.
Vancouver od 2343 PLNOszałamiający i zachwycający - Kair
W 2020 roku umieść Kair na szczycie listy miejsc do zobaczenia. Wielka Piramida w Gizie, Wielki Sfinks i długo oczekiwane otwarcie Wielkiego Muzeum Egipskiego – to wszystko i wiele więcej znajdziesz w stolicy Egiptu.
Kair od 1025 PLN

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.