Lufthansa: Idealny czas na korzystanie z miejskich atrakcji: właśnie teraz!Kulturalne centrum Kanady: Toronto

Zima to doskonała pora na połączenie zwiedzania miasta z inspirującymi wydarzeniami kulturalnymi. Idealnym miejscem do tego jest Toronto - tętniąca życiem wielokulturowa metropolia Kanady. Odwiedź Galerię Sztuki Ontario, architektoniczne dzieło sztuki i jedno z największych muzeów sztuki w Ameryce Północnej. Oczaruj swoje kubki smakowe podczas festiwalu kulinarnego Winterlicious i nie przegap błyszczących rzeźb lodowych na Ice Fest w Yorkville Park
Już 1438 PLN

Nowy Jork – sięgnij nieba
Hudson Yards to najnowsza atrakcja Manhattanu. Po zakupach lub wrażeniach kulturalnych warto zajrzeć do się jednej z wielu klimatycznych knajpek. Nie sposób też pominąć fantastycznej panoramy miasta rozciągającej się z The Vessel - 16-kondygnacyjnej, strzelistej konstrukcji o wysokości 46 m.
Już od 1571 PLN

Zimowe atrakcje miasta miłości
Sezon kulturalny w stolicy Francji w pełni. Dla miłośników mody i obuwia obowiązkowa jest wystawa dzieł Christiana Louboutin w Palais de la Porte Dorée. Smakosze będą mieli okazję udać się na kulinarną wycieczkę po zabytkowej dzielnicy Marais. Zacznij od Marché Les Enfants Rouge, najstarszego targu w mieście i skosztuj niebiańskich serów z chrupiącą bagietką i winem. Nie zapomnij też o bajecznej czekoladzie.
Już od 439 PLN

Wielkie miasto, wielkie oczekiwania
Londyn - od czego tu zacząć? Najlepiej od nagradzanego musicalu „Mary Poppins” na West Endzie. Warto też odwiedzić retrospektywną wystawę prac Williama Blake'a w Tate Britain. Kew Gardens zapraszają do tropikalnego raju podczas Festiwalu Orchidei. I najlepszy sposób na poznanie niesamowitej energii tego miasta: targ uliczny. Warto zajrzeć na kolorowy targ w Brixton, gdzie króluje atmosfera wprost z Karaibów!
Już od 462 PLN

Szanghaj – zachwycający na wiele sposobów
Po spacerze Bund - słynną nadmorską promenadą - i obejrzeniu futurystycznej panoramy największego chińskiego miasta - warto odwiedzić Tank Shanghai. Na rozległym terenie znajdują się dawne zbiorniki do przechowywania ropy naftowej, które zamieniono w galerie sztuki, restauracje i księgarnie.
Już od 2146 PLN

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.