KLM20

Lufthansa: Walizki spakowane? Indie czekająPoznaj spektakularne Indie

W XVII wieku około 20 000 robotników zbudowało Taj Mahal, czyli „klejnot wśród pałaców”. Dziś ponad 6 milionów odwiedzających każdego roku odkrywa kultowy pomnik z białego marmuru. Zaplanuj jednodniową wycieczkę z Delhi do Agry lub zostań w okolicy na noc, by o wschodzie słońca podziwiać jak kopuła mauzoleum zmienia kolor na złoty. Spektakularny widok? Tak. Ale poczekaj, aż zobaczysz, co jeszcze czeka na Ciebie w Indiach.

New Delhi od 2018 PLN

Wspaniałe zabytki, fascynujące świątynie i pełne życia bazary

Goa - beztroskie dni na plaży

Idylliczne zachody słońca, łagodne fale – warto choć na chwilę zatrzymać się w tym rajskim zakątku świata. Na plaży Querim, można się całkowicie zrelaksować. Warto też odwiedzić Morjim Beach, aby podziwiać różnorodną przyrodę, w tym zagrożonego żółwia oliwkowego w jego naturalnym środowisku.     


Mumbaj od 1983 PLN

Tu spotyka się biznes, moda i rozrywka

Smaki Delhi
Ożywcze aromaty
Niezależnie od tego, czy lubisz wyraziste przyprawy, urok kuchni indyjskiej jest niezaprzeczalny. Mieszanki przypraw - kardamon, pieprz cayenne, tamaryndowiec, kumin oraz wile innych dodatków - tworzą unikalne, aromatyczne kompozycje, które zaskakują i zachwycają kubki smakowe. Żadna wycieczka do Delhi nie jest kompletna bez delektowania się potrawami w niezliczonych miejscach, od ulicznych straganów po eleganckie restauracje. 

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.