airbaltic

Lufthansa: Poznaj nasze atrakcyjne oferty na podróże do Ameryki Środkowej i Południowej!

Odkryj olśniewającą różnorodność Argentyny.
Kosmopolityczne miasta, rajskie plaże, fascynujące regiony górskie i starożytne kultury – w krajach Ameryki Środkowej i Południowej znajdziesz to wszystko. Zainspiruj się naszymi atrakcyjnymi ofertami i odkryj niesamowitą różnorodność tego wspaniałego kontynentu podczas najbliższej podróży.

Buenos Aires od 3868 PLN
Mexico City od 4108 PLN
Cancun od 4077 PLN
Bogota od 3907 PLN

Celebruj radość życia na Kostaryce.
Kostaryka to tropikalny raj: spektakularne plaże na wybrzeżu Morza Karaibskiego i Pacyfiku, bujne lasy deszczowe, wulkany, parki narodowe pełne dzikiej przyrody. Całość uzupełniają urocze miasta, w których celebruje się „pura vida” - proste życie - ten termin usłyszysz wszędzie. Wskazówki i przydatne informacje znajdziesz w naszym przewodniku po San José, tętniącej życiem stolicy kraju.

Odkryj Kolumbię – kraj przyjemności.
Wszędzie w Kolumbii można poczuć ducha sabrosury. Termin opisuje kolumbijski styl życia i aby go w pełni zrozumieć, trzeba samemu go doświadczyć. Kolumbijczycy mają to we krwi: to ich muzyka, rytm, do którego tańczą, uśmiechy, którymi się witają, pyszne jedzenie, które jedzą i dobre wibracje emanujące z plaż, gór i wspaniałych parków narodowych. Zaplanuj podróż i sprawdź sam na czym polega sabrosura!

Ciesz się urokiem kolonialnych miasteczek w Ameryce Południowej.
Urocze brukowane uliczki, malownicze place i dobrze zachowane bielone budynki - wiele uroczych kolonialnych miast i miasteczek Ameryki Środkowej i Południowej, takich jak Cartagena w Kolumbii lub Sucre w Boliwii, ma swój własny, niepowtarzalny klimat i warto je dodać do planu podróży.

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.