ukrainan

Austrian: Pekin w klasie Premium Economy od 3790 PLNRutyna? Nie z Austrian!
 
Uwolnij się od rutyny i poczuj puls nieznanego miasta… potem wróć do siebie bogatszy o mnóstwo nowych wrażeń. Wybierz się z nami do fascynujących miejsc!

Zobacz swój cel podróży z góry: zarezerwuj miejsce online.
Dla smakoszy: zamów posiłek DO & CO.

Szanghaj od 3790 PLN
Bangkok od 3890 PLN
Kapsztad od 3790 PLN
Pekin od 3790 PLN

Kapsztad to bogate, kosmopolityczne miasto. Jego ogromną zaletą jest otaczająca go dzika, egzotyczna przyroda. W okolicach Kapsztadu i Przylądka Igielnego mieszają się wody Oceanu Indyjskiego i Atlantyckiego, co stwarza warunki dla rozwoju różnorodnego, bogatego ekosystemu. Symbolem miasta jest Góra Stołowa. W uproszczonej formie znajduje się nawet na fladze Kapsztadu.

Słowo Bangkok po tajsku oznacza Miasto Dzikich śliwek, nie jest to jednak jedyna nazwa stolicy, bo mówi się na nią także Krung Thep, czyli Miasto Aniołów, a pełne oficjalne miano brzmi Miasto Aniołów, Wielkie Miasto Nieśmiertelnych, Wspaniałe Miasto Dziewięciu Klejnotów, Siedziba Króla, Miasto Królewskich Pałaców, Dom Wcieleń Boskich.

Szanghaj to największe miasto w Chińskiej Republice Ludowej i trzeci największy port na świecie. Położony jest w delcie rzeki Jangcy. Stanowi niezwykłą mieszankę nowoczesności z tradycją. W 2010 roku miasto gościło targi EXPO. Pawilony można oglądać do tej pory, w tym polski – stylizowany na ludową wycinankę.

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.