KLM20

Egzotyczne podróże z Emirates!Zapraszamy do skorzystania z promocji linii Emirates. Atrakcyjne ceny do Azji i Afryki obowiązują tylko do 8 września, a dotyczą lotów do 15 grudnia.

Pekin od 1970 PLN
Bangkok od 1999 PLN
Singapur od 2162 PLN
Colombo od 2189 PLN
Hongkong od 2259 PLN
Kuala Lumpur od 2289 PLN
Nairobi od 2377 PLN
Salalah od 2459 PLN
Mahe od 2529 PLN
Johannesburg od 2752 PLN

Colombo to dawna (do 1982 r.) stolica Sri Lanki. Chociaż utraciło stołeczny status, nadal pozostaje największym miastem tej egzotycznej wyspy. Tu koncentruje się życie gospodarcze, kulturalne, polityczne i naukowe. Także to zwykle miejsce do którego jako pierwszego na Sri Lannce przybywają turyści z uwagi na dogodne oceaniczne położenie portu oraz znajdujące się w pobliżu międzynarodowe lotnisko.

Singapur jest pełen kontrastów. W architekturze przeważają nowoczesne drapacze chmur, ale nie brak tu bujnej zieleni oraz zabytków. Sercem miasta jest rzeka Singapur i znajdujące się wokół niej dzielnice. Już sam spacer jej ukwieconymi brzegami jest ogromną przyjemnością. Najwięcej zabytków znajdziemy w Starej Dzielnicy Kolonialnej.

Mahe to główna, największa wyspa archipelagu Seszeli w zachodniej części Oceanu Indyjskiego. Archipelag składa się z blisko 100 wysp i wysepek, z których połowa nie jest zamieszkana.  Mahe, podobnie jak inne wyspy wewnętrzne Seszeli ma granitowe podłoże, wyspy zewnętrzne mają podłoże koralowe. Mieszka tu blisko 90 procent ludności Seszeli, która wynosi jedynie nieco ponad 70 tysięcy osób.

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.