Lufthansa: Monachium - jedno z najgorętszych miast EuropyJedno miasto nieskończone możliwości!

Poleć do Monachium.

Kultura. Tradycja. Aktywności na powietrzu. To jest Monachium! W pogodny dzień wdrap się na szczyt Alter Peter i spójrz na pobliskie Alpy. Zrób sobie przerwę nad jeziorem Starnberg, które jest najlepszym miejscem do rekreacji.Delektuj się prawdziwym smakiem Bawarii
Ulubione danie w bawarskich ogródkach piwnych to obatzda – uczta składająca się z sera camembert, masła, cebuli i przypraw – a do tego odrobina piwa (oczywiście!). Delektuj się wszystkim - od kajzerek (Kaiserbrötchen), po świeżo upieczone miękkie precle. Smacznego!

Najciekawsze miejsca w mieście...
... są w najmodniejszych dzielnicach Monachium! Uniwersyteckie klimaty spotykają się ze światowej klasy kolekcjami dzieł sztuki w Maxvorstadt, gdzie można też znaleźć niedrogie, ale smaczne posiłki i modne bary. Gärtnerplatz jest znany z dziwacznych sklepów i kawiarni, a także miejsc, gdzie można obserwować przechadzających się ludzi.Surfuj - to nie żart!
Plotki są prawdziwe: śródlądowe Monachium ma świetne warunki dla surferów! Przez cały rok profesjonaliści surfują na dziesięciu falach na sztucznym strumieniu Eisbach. Dołącz do tłumu gapiów przed spacerem po Angielskim Ogrodzie. A może wybierzesz się na pokaz sztuki współczesnej w Haus der Kunst.