Lufthansa: Toronto od 1481 PLN, Szanghaj od 2098 PLNZapraszamy do zapoznania się z atrakcyjnymi propozycjami przelotów do Toronto oraz Szanghaju.

Toronto to największe i najbardziej znane miasto Kanady. Duże, nowoczesne miasto jest znane z bardzo dużego zróżnicowania etnicznego. W multikulturalnym Toronto ponad 50 % mieszkańców stanowią emigranci, możemy wyróżnić tu ponad 150 grup etnicznych i jest to liczba, która stawia je w czołówce miast na świecie. To przyniosło miastu w 2001 roku tytuł World's Most Multicultural City, przyznany przez ONZ. To także sprawia, że miasto jest interesujące, dynamiczne, kolorowe i przyjaźnie nastawione do turystów.

Szanghaj to największe miasto w Chińskiej Republice Ludowej i trzeci największy port na świecie. Położony jest w delcie rzeki Jangcy. Stanowi niezwykłą mieszankę nowoczesności z tradycją. W 2010 roku miasto gościło targi EXPO. Pawilony można oglądać do tej pory, w tym polski – stylizowany na ludową wycinankę. Obowiązkowo trzeba odwiedzić nadbrzeże Bund będące symbolem Szanghaju. Promenada ma 1,5 km długości i rozciąga się między mostami  Waibaidu i Nanpu. Wzdłuż niej możemy podziwiać przypominające miasta europejskie budynki pochodzące z czasów kolonialnych wybudowane w stylu barokowym, klasycystycznym, renesansowym i art deco. Warto wybrać się na spacer na Plac Ludowy.

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.