KLM20

Brussels Airlines – Nowa Premium Economy ClassBrussels Airlines – Nowa Premium Economy Class

Linie Brussels Airlines w trosce o komfort pasażerów stale wprowadzają nowe udogodnienia w podróży. Przykładem tego jest nowa Premium Economy Class.

Kabina Premium Economy Class  w samolotach Brussels Airlines została zaprojektowana z myślą o komforcie pasażerów. Nadrzędnym celem było danie klientom większej przestrzeni osobistej. Gościnność – naturalna i wszechobecna na trasach Brussels Airlines, daje swój wyraz również i tutaj.  W sekcji Premium Economy Class jest tylko 21 miejsc, umieszczonych w konfiguracji 2-3-2 w 3 rzędach,  co wzmacnia swobodną atmosferę tej ekskluzywnej przestrzeni.

Fotel Premium to zwiększona przestrzeń prywatna i większa wygoda klientów. Rozbudowany podłokietnik daje pasażerowi większą przestrzeń osobistą. 23% więcej miejsca na nogi niż w wersji Economy, szersze siedzenie z większym zagłówkiem i wygodnym oparciem pozwala podróżującym na spokojny sen. Dla większego komfortu wszystkie siedzenia wyposażone są w duży podnóżek.

Klasa Premium Economy Brussels Airlines może poszczycić się 13,3 calowym ekranem dotykowym HD, czyli największym ekranem wśród europejskich klas Economy Premium. Jeśli zamiast oglądania telewizji, wolisz popracować, sporej wielkości stolik ułatwi Ci to zadanie. Za dopłatą możesz uzyskać dostęp do salonów biznesowych w Brukseli.
 
Zachęcamy do dokonywania rezerwacji z pomocą Dedykowanego Konsultanta.