SAS PLUS

Aeroflot Airlines - szeroki wachlarz kierunków azjatyckichRosyjska linia lotnicza Aeroflot Airlines ma w ofercie szeroki wachlarz kierunków azjatyckich.

Biorąc pod uwagę benefity oferowane prze linie, które obejmują m.in.: bezpłatny limit bagażu rejestrowanego dla wszystkich grup taryfowych w klasie ekonomicznej 2 szt. do 23 kg,  plus bagaż kabinowy 1 szt. do 10 kg, szerszy wybór napojów alkoholowych (wino i piwo), a także okresowo bezpłatny przewóz dodatkowego bagażu o wadze do 23 kg obejmującego sprzęt wodny lub zimowy, warto zdecydować się na przelot linią Aeroflot.
Warto pamiętać, że nie opuszczając strefy tranzytowej na lotnisku w Moskwie, nie ma potrzeby posiadania wizy.

Aktualne oferty linii Aeroflot:
Hanoi od 2079 zł
Szanghaj od 2172 zł
Delhi od 2238 zł
Hongkong od 2402 zł

Hanoi leży w delcie Rzeki Czerwonej. Legenda o powstaniu miasta głosi, że  król Ly Thai To szukając żyznej doliny spostrzegł wyłaniającego się z mgieł nad Czerwoną Rzeką złotego smoka. Dlatego tu właśnie założył swą siedzibę nazywaną „Than Long” - Wzlatujący Smok. Od 1976 roku jest stolicą Wietnamu.

Szanghaj to największe miasto w Chińskiej Republice Ludowej i trzeci największy port na świecie. Położony jest w delcie rzeki Jangcy. Stanowi niezwykłą mieszankę nowoczesności z tradycją. W 2010 roku miasto gościło targi EXPO.

Powyższe ceny obejmują przelot w obie strony.

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.