airbaltic

Brussels Airlines z nową opcją wcześniejszej rezerwacji miejscBrussels Airlines oferują teraz nową opcję wcześniejszej rezerwacji miejsc w klasie ekonomicznej w Strefie Preferowanej. Opcja ta będzie najpierw dostępna w przypadku rejsów między Brukselą a Ameryką Północną, a na późniejszym etapie zostanie wprowadzona w przypadku rejsów do i z Afryki.

W przypadku rejsów od 1 sierpnia 2019 r. goście podróżujący między Brukselą a Ameryką Północną (Nowy Jork, Waszyngton DC i Toronto) mogą wybierać spośród 3 opcji: miejsce standardowe, miejsce z dodatkową przestrzenią na nogi i miejsce w Preferowanej Strefie.

• Miejsce standardowe: miejsce standardowe w kabinie ekonomicznej. Goście mogą wybrać preferowane miejsce (okno, przejście).
• Miejsce z dodatkową przestrzenią na nogi: oferuje dodatkowe miejsce na nogi i tym samym większy komfort podróży.
• Miejsce w Preferowanej Strefie: miejsca z przodu kabiny ekonomicznej. Jest to 5 kolejnych rzędów za miejscami Klasy Ekonomicznej Premium, umożliwiające pasażerom wcześniejsze opuszczenie samolotu po przylocie.

Comfort Zone będzie dostępna do dnia 31 lipca 2019 r. dla lotów do/z Ameryki Północnej. W przypadku lotów do/z Afryki Comfort Zone będzie stopniowo zastępowana nową Klasą Ekonomiczną Premium.
Comfort Zone: miejsce z dodatkową przestrzenią na nogi i większym odchyleniem fotela, z przodu kabiny ekonomicznej.

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.