United

WIELKA WIOSENNA PROMOCJA AIRBALTIC DO 16 KWIETNIA 2019
Ruszyła Wielka Wiosenna Promocja linii lotniczej airBaltic, w której kupimy bilety na przeloty z Gdańska oraz Warszawy do Rosji, Skandynawii oraz do krajów nadbałtyckich.

W promocji znajdziemy m.in. połączenia:

Warszawa - Ryga od 404 zł
Gdańsk - Ryga od 427 zł
Warszawa - Wilno od 571 zł
Warszawa - Tallin od 558 zł
Gdańsk - Helsinki od 522zł
Gdańsk - Moskwa od 631 zł

Tallin jest jedną z najmniejszych europejskich stolic. Mieszka tu zaledwie ok 430 tysięcy osób co stanowi jedną trzecią mieszkańców całej niewielkiej Estonii. Zwany jest „Perłą Bałtyku”  oraz „Florencją Północy”. Mimo, że Estonia graniczy z Rosją i była przez lata jedną z nadbałtyckich republik byłego ZSRR więcej tu zarówno kulturowych, architektonicznych, a także mentalnych wpływów Skandynawii.

Helsinki mają odmienny charakter od pozostałych stolic Skandynawii i na wiele sposobów przypominają atmosferą oraz wyglądem miasta wschodniej Europy. Helsinki otoczone są wodą z trzech stron, a wszystkie atrakcje znajdują sie w zasięgu kilkuminutowego spaceru. Mają one młodzieńczy charakter a podczas krótkiego lata ulice zapełniają się tłumami ludzi, spędzającymi wolny czas na zakupach w kawiarniach i restauracjach.

Z promocji możemy skorzystać w okresie od 7 maja do 18 grudnia 2019 roku. Sprzedaż biletów w promocyjnej cenie do 16 kwietnia 2019 roku.  

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.