KLM20

AEROFLOT: Baku, Pekin, HanoiOdwiedź tętniące życiem orientalne miasta razem z Aeroflot!

Baku od 1405 PLN
Pekin od 1989 PLN
Hanoi od 2079 PLN

AEROFLOT zwiększa ofertę posiłków i napojów dla klasy Ekonomicznej i Biznesowej.

W odpowiedzi na opinie klientów, od 1 lutego Aeroflot oferuje piwo w klasie ekonomicznej na rejsach dłuższych niż sześć godzin oraz wybór win, na wielu trasach dla lotów trwających trzy godziny lub dłużej. Aeroflot zmienia ofertę szampana, na Bollinger w klasie biznesowej dla lotów międzynarodowych i Drapper dla lotów krajowych. Zwiększono również rozmiary porcji na krótkich trasach w klasie ekonomicznej.

W zależności od miejsca docelowego, godziny odlotu i czasu trwania lotu linia lotnicza oferuje śniadanie, lunch lub przekąski. Wybór napojów alkoholowych (wino i piwo) jest dostępny z posiłkiem Hot Lunch na następujących trasach zaczynających się w Moskwie:
Alicante, Amsterdam, Ateny, Barcelona, Pekin, Bolonia, Bruksela, Düsseldorf, Frankfurt, Genewa, Hanoi, Hanower, Heraklion, Ho Chi Minh, Hong Kong, Lizbona, Londyn, Los Angeles, Madryt, Malaga, Male, Miami, Mediolan, Monachium, Neapol, Nowy Jork, Nicea, Paryż, Rzym, Seul, Split, Stuttgart, Teneryfa, Saloniki, Tokio, Walencja, Wenecja, Werona, Waszyngton, Zurych.