Qatar

Lufthansa: Dublin, Majorka, Los Angeles, Toronto
Propozycja przelotów od Lufhansy

Dublin od 537 zł
Majorka od 598 zł
Toronto od 1651 zł
Los Angeles 2033 zł

Dublin - piękny, zielony krajobraz Irlandii niewątpliwie zachwyca turystów. Dublin – odnowiony w XVIII w. – stał się miastem bardzo eleganckim, z mnóstwem terenów zielonych. Będąc w Irlandii nie sposób nie spotkać przyjaznych ludzi i bardzo dobrych pubów.

Palma – największe miasto Majorki jest jednym z najczęściej odwiedzanych ośrodków turystycznych na świecie. Nic dziwnego, bo Majorka to wymarzone miejsce na wypoczynek. Sezon trwa długo, przepiękna pogoda, piaszczyste plaże, kawiarnie, dyskoteki i bary sprawiają, że Palma przyciąga rzesze turystów z całego świata.

Toronto to największe i najbardziej znane miasto Kanady. Duże, nowoczesne miasto jest znane z bardzo dużego zróżnicowania etnicznego. W multikulturalnym Toronto ponad 50 % mieszkańców stanowią emigranci, możemy wyróżnić tu ponad 150 grup etnicznych i jest to liczba, która stawia je w czołówce miast na świecie.

Myśląc "Kalifornia" zwykle myślimy Los Angeles. Słusznie, bo w Mieście Aniołów możemy poczuć prawdziwie kalifornijski klimat. Przepiękne plaże i słoneczne ulice znane z filmów i niezliczonych seriali, przepych i blichtr Beverly Hills a przede wszystkim to, po co przyjeżdża tu każdy, nie tylko turyści - Hollywood.

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.