Zurych – Gdańsk. Nowe połączenia linii SWISSSzwajcarski przewoźnik należący do Lufthansa Group – SWISS Airlines rozszerza siatkę połączeń.

Linia lotnicza zaoferuje bezpośrednie loty do Gdańska i Heringsdorfu w Niemczech w letnich rozkładach na 2019 rok. Nadmorski Gdańsk będzie czwartym z kolei polskim miastem obsługiwanym przez szwajcarskiego przewoźnika z Lufthansa Group. Miasto portowe Gdańsk leży w atrakcyjnym regionie turystycznym. Jest to również centrum biznesu i przemysłu, miejsce licznych korporacji  z branży chemicznej i farmaceutycznej oraz firm z sektora zaawansowanych technologii, takich jak elektronika czy telekomunikacja.

SWISS zapewni 4 połączenia tygodniowo między Zurychem a Gdańskiem: w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Trasa będzie obsługiwana przez nowe samoloty SWISS serii C oraz ze sprzętem Embraer 190 partnerskiej linii lotniczej Helvetic Airways.

SWISS zaoferuje również połączenia między Zurychem a  Heringsdorfem na wyspie Usedom od maja do września 2019. Nadbałtycki kurort jest popularnym miejscem wypoczynku, szczególnie w miesiące letnie. Loty będa odbywały się w soboty  samolotem SWISS CS100.

Rozkład na lato 2019 wchodzi w życie 31 marca 2019 r. Nowe usługi można rezerwować już teraz.

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.