Qatar

Lufthansa: Dublin, Los Angeles, MiamiPiękny, zielony krajobraz Irlandii niewątpliwie zachwyca turystów. Dublin – odnowiony w XVIII w. – stał się miastem bardzo eleganckim, z mnóstwem terenów zielonych. Będąc w Irlandii nie sposób nie spotkać przyjaznych ludzi i bardzo dobrych pubów.

Myśląc "Kalifornia" zwykle myślimy Los Angeles. Słusznie, bo w Mieście Aniołów możemy poczuć prawdziwie kalifornijski klimat. Przepiękne plaże i słoneczne ulice znane z filmów i niezliczonych seriali, przepych i blichtr Beverly Hills a przede wszystkim to, po co przyjeżdża tu każdy, nie tylko turyści - Hollywood. Słynny biały 14 metrowy długi na 110 metrów napis jest wizytówką miasta i najchętniej fotografowanym obiektem.

Miami, to jedna z najważniejszych metropolii w USA, która słynie z licznych  słonecznych plaż i jest głównym skupiskiem diaspory kubańskiej. Dzięki temu, jest to miejsce, gdzie można skosztować najlepszej w USA kuchni kubańskiej. Miami to również największy na świecie port dla statków wycieczkowych. Najlepsze i najsłynniejsze plaże znajdziemy w dzielnicy South Beach. Dzielnica jest również popularnym miejscem spotkań, gdzie możemy zjeść smaczny obiad lub ekskluzywną kolację.

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.