DURBAN - nowy kierunek British Airways i wyjątkowe ceny do RPA!W systemach rezerwacyjnych pojawiły się promocyjne ceny na przeloty do RPA.
Oferta jest dostępna do sprzedaży do 7 grudnia 2018, na wyloty do 30 czerwca 2019.Ceny w klasie O i Q zaczynają się od:

Johannesburg od 1884 PLN
Cape Town od 1990 PLN
Durban od 2275 PLN

Johannesburg, miasto szokujące nowoczesnością. Jednocześnie idealne miejsce na wypady do rezerwatów przyrody dzikiej Afryki. Duże wrażenie robi Muzeum Apartheidu (Ormonde Pkwy i GOld Reef Rd.) Dla zainteresowanych prehistorią i wykopaliskami obowiązkowym miejscem do zwiedzania jest dolina Sterkfontein, zwana Kolebką Ludzkości. Miasto to jest wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Odkryto tu najstarsze na świecie wykopaliska paleontologiczne - szkielet stopy praczłowieka. Dla miłośników odpoczynku nad wodą punktem "must see" jest zapora Hartbeespoort.

Kapsztad to bogate, kosmopolityczne miasto. Jego ogromną zaletą jest otaczająca go dzika, egzotyczna przyroda. W okolicach Kapsztadu i Przylądka Igielnego mieszają się wody Oceanu Indyjskiego i Atlantyckiego, co stwarza warunki dla rozwoju różnorodnego, bogatego ekosystemu. Symbolem miasta jest Góra Stołowa. W uproszczonej formie znajduje się nawet na fladze Kapsztadu. Wznoszący się ponad 1000 m.n.p.m powulkaniczny płaskowyż zwykle przykryty jest „obrusem” chmur. W 2004 r. Góra Stołowa wraz z otaczającym ją Parkiem Narodowym została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Durban to fascynujące, kolorowe, niezwykle różnorodne miasto. Jedno z najciekawszych w RPA. Wielokulturowe – mieszkają tu chrześcijanie, hindusi i muzułmanie. Dźwięki kościelnych dzwonów mieszają się z głosami muezinów nawołującymi do modlitwy. W Durbanie żyje największe w RPA skupisko ludności pochodzenia indyjskiego. Tu przez 17 lat mieszkał, wydawał gazetę „Opinia” i budował zręby idei „biernego oporu” Gandhi. Skromne zbiory upamiętniające te wydarzenia znajdują się w muzeum w wiosce Inanda.

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.