airbaltic

Emirates: Tylko do 24 listopada Azja od 2196 zł, Australia od 4289 zł z Emirates w dwie strony!Co powiesz na wczasy w kraju, w którym żyje 2 razy więcej kangurów niż ludzi? A może marzysz o poznaniu kontrastowych Indii, gdzie krowy to święte zwierzęta? Sprawdź najnowsze promocje Emirates. Oferta obowiązuje tylko do 24 listopada.

Delhi od 2196 PLN

Pekin od 2206 PLN

Phuket od 2226 PLN

Hanoi od 2416 PLN

Perth od 4289 PLN

Sydney od 4308 PLN

Sydney to zapierający dech w piersiach raj turystyczny. Miasto malowniczo położone pomiędzy Pacyfikiem, a oddalonymi od niego zaledwie 50 km. Górami Błękitnymi (ich nazwa pochodzi od parującego olejku eukaliptusowego, który tworzy charakterystyczną mgiełkę). Wizytówką Sydney jest Opera House. Gmach opery wraz z mostem Sydney Harbour Bridge tworzą "pocztówkowy" symbol miasta znany ze spektakularnych corocznych, sylwestrowych pokazów fajerwerków. Wokół Sydney znajduje się blisko 100 plaż z najsłynniejszą Bondi Beach.

Phuket, największa wyspa Tajlandii, położona na Morzu Andamańskim połączona jest a lądem szosą. Krajobraz tworzą bujne zielone wzgórza, lasy kokosowe, plantacje kauczuku oraz tuziny wspaniałych plaż. Phuket jest rajem dla turystów z uroczym Patong – resortem tętniącym życiem z mnóstwem sklepów, restauracji i barów.

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.