AEROFLOT: 14 nowych destynacji w zimowym rozkładzie 2018/2019Aeroflot będzie operował do 152 destynacji w 55 krajach, w tym do 54 w Rosji (53 z Moskwy, 1 z Soczi), 18 do krajów WNP i 80 połączeń międzynarodowych ( 56 w Europie, 14 do Azji, 5 do obu Ameryk, 4 na Bliski Wschód i 1 do Afryki ).
Większość z oferowanych nowych tras to połączenia krajowe. W siatce Aerofłotu znajdą się największe miasta Północnego Kaukazu, w tym Władykaukaz, Groźny , Machaczkały, Nazran, Nalczyk. Aeroflot będzie też oferował 14 lotów tygodniowo do Izhevska i Uljanowska.

W nadchodzącym sezonie zimowym Aeroflot planuje zwiększyć swoją obecność na rynkach krajów WNP,  bezpośrednie loty z Moskwy do Buchary, Uzbekistanu (2 loty tygodniowo) i Osz w Kirgistanie (7 rejsów tygodniowo).
Nowe połączenie Aeroflotu z Moskwy do Denpasar będzie jego najdłuższą nową trasą w tym sezonie zimowym. Trzy rejsy w tygodniu będą oferowane we współpracy z Rossiya Airlines.

Do swojej siatki południowo-azjatyckiej Aeroflot doda nową destynację Kolombo na Sri Lance z pięcioma rejsami w tygodniu.
W siatce połączeń europejskich częstotliwość lotów Aeroflotu zostanie zwiększona do: Belgradu, Brukseli, Stambułu, Lyonu, Sofii, Stuttgartu oraz na Teneryfę.

W siatce połączeń bliskowschodnich i azjatyckich, rosyjski przewoźnik zwiększy częstotliwość swoich lotów do : Dubaju, Bangkoku, Male, Phuket i Ho Chi Minh City. Aeroflot doda również kolejny cotygodniowy lot do Miami.

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.