Lufthansa: Zurych, San Francisco, TokioCiekawe propozycje w ofercie linii Lufthansa.

Zurych od 548 PLN

Perfekcyjny i precyzyjny Zurych kusi turystów przez cały rok.  Kojarzy się głównie z biznesem, jednak jest niezwykle malowniczo położony i zachwyca swoją odprężającą atmosferą. Choć położony jest wśród alpejskich szczytów atmosfera w nim jest niemal śródziemnomorska. Bahnhofstrasse, ta ulica to zuryska Piąta Aleja i Pola Elizejskie, tylko bardziej elegancka od sióstr z Nowego Jorku i Paryża. Możemy zakupić na niej drogą markową odzież, a także renomowane szwajcarskie zegarki IWC oraz Rolex.

San Francisco od 2444 PLN

Mark Twain powiedział, że przeżył tu najzimniejszą zimę latem ("The coldest winter I have ever spent was a summer in San Francisco"). Specyficzny klimat to jedna z pierwszych rzeczy, jaką poczujemy w San Francisco. Odwiedzający to miasto są zgodni, San Francisco się nie zwiedza, w nie się wsiąka. Za sprawą oceanicznego klimatu jest chłodniej niż w innych częściach Kalifornii, a w dzielnicach nadbrzeżnych snują się gęste charakterystyczne mgły. Miasto położone jest na wzgórzach i znane, z niesamowicie stromych uliczek. Obok monumentalnego mostu Golden Gate symbolem San Francisco jest tramwaj liniowy (cable car).

Tokio od 2685 PLN

Największym urokiem Tokio jest jego różnorodność. Miasto nie posiada ścisłego centrum, składa się z kilkunastu dzielnic o różnej specyfice. Na zakupy wybrać warto się do Ginzy, zaś wieczorną i nocną rozrywkę zaplanować w dzielnicy Roppongi, Shinjuku lub Shibuja. Klasyczne i spokojne dzielnice: Ueno oraz najstarsza Asakusa zachęcają do zwiedzania. Zupełnie inny charakter mają nowoczesne Marunouchi, Otemachi i Yurakucho, gdzie znajdują się główne siedzimy japońskich i międzynarodowych korporacji oraz urzędy i najważniejsze instytucje finansowe.

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.