Linie Air China dołączają do programu lojalnościowego dla firm Lufthansa GroupLinie lotnicze Air China, będące partnerem joint venture Lufthansa Group, dołączyły w Polsce do PartnerPlusBenefit, programu lojalnościowego Lufthansy skierowanego do przedsiębiorstw każdej wielkości. Od teraz firmy uczestniczące w programie zwiększają potencjał na zarabianie i oszczędzanie podróżując do 189 miast w 42 krajach z siatki połączeń chińskiego narodowego przewoźnika.

O PartnerPlusBenefit
PartnerPlusBenefit jest oferowany w ponad 100 krajach i uczestniczy w nim ponad 150 tysięcy firm. Dziewięć linii lotniczych oferuje korzyści i nagrody w programie: Air Canada, Air China, All Nippon Airways, Austrian, Brussels Airlines, Eurowings, Lufthansa, SWISS International Air Lines oraz United Airlines. Uczestnictwo w programie jest bezpłatne. Więcej informacji o programie oraz pomoc w rejestracji można uzyskać u dedykowanego opiekuna w Dziale Handlowym.

O Air China
Air China jest jedynym narodowym przewoźnikiem w Chinach i członkiem naj-większej sieci linii lotniczych na świecie Sta Alliance. Do czerwca 2018 r. Air Chi-na dysponowały flotą 590 samolotów pasażerskich i frachtowców głównie z rodziny Boeing i Airbus. Obecnie Air China obsługuje 434 trasy, lata do 189 miast w 42 krajach oferując ponad 1 770 000 miejsc na ponad 8900 rejsach tygodniowo. Jesteśmy obecnie największym przewoźnikiem między Chinami a Europą. Wspólnie z naszym partnerem joint venture Lufthansa Group, oferujemy połowę miejsc dostępnych między Chinami a Europą. Air China obecnie obsłu-guje 29 tras do Europy, łącząc Chiny z 22 miastami w 15 krajach europejskich. Liczba oferowanych miejsc z roku na rok wzrasta w szybkim tempie.