AEROFLOT:2 sztuki bagażu rejestrowanego na trasach do Hanoi i Ho Chi Minh City


Aeroflot
przygotował ciekawą promocję dla pasażerów podróżujących do Wietnamu:
Dla biletów wystawionych od 31 lipca 2018 roku do 30 marca 2019 roku do Wietnamu tj. Hanoi i Ho Chi Minh City przysługują 2 szt. bagażu rejestrowanego plus 10 kg bagażu kabinowego.

Aeroflot jest dynamicznie rozwijającą się linią lotniczą i obecnie posiada jedną z najmłodszych flot na świecie. Samoloty Aeroflotu posiadają najwyższy standard bezpieczeństwa, niezawodność oraz komfort podróży.
W skład floty wchodzi 150 nowoczesnych samolotów:
SSJ-100, Airbus A319, A320, A330, Boeing B737-800, B777-300.
Średni wiek floty to 4,2 lata.

Hanoi leży w delcie Rzeki Czerwonej. Legenda o powstaniu miasta głosi, że  król Ly Thai To szukając żyznej doliny spostrzegł wyłaniającego się z mgieł nad Czerwoną Rzeką złotego smoka. Dlatego tu właśnie założył swą siedzibę nazywaną „Than Long” - Wzlatujący Smok. Od 1976 roku jest stolicą Wietnamu. Hanoi nazywane jest miastem jezior. Jest tu ponad 100 akwenów, z czego blisko połowę z nich sztucznie założono lub powiększono. Wraz z rzeką pełnią rolę klimatyzacji i zbiorników retencyjnych nadając jednocześnie miastu niepowtarzalny klimat i wygląd. Sercem miasta jest dzielnica handlowa, zwana dzielnicą trzydziestu sześciu ulic. Jednak w niczym stare miasto w Hanoi nie przypomina znanych nam europejskich Starówek. To tętniące życiem, chaotyczne i barwne centrum. W dzielnicy ulice noszą nazwy fachu, którym niegdyś trudnili się zamieszkujący je mieszkańcy.

Ho Chi Minh, lepiej znany pod dawną nazwą – Sajgon, jest największym miastem w Wietnamie. W XIX wieku rozwijało się pod protektoratem francuskim. Z tego okresu pochodzi jego kolonialna zabudowa. Rozkwitające miasto nazywano nawet „Paryżem Wschodu”.  Później miasto przeszło w ręce Komunistycznej Partii Indochin i otrzymało nowe imię od jej przywódcy i założyciela. Sajgon jest niezwykle kolorowy i postkolonialna zabudowa miesza się na każdym kroku z orientem. Ulice tętnią życiem, na każdym kroku można zjeść specjały wyrazistej kuchni wietnamskiej od ulicznych sprzedawców. Mieszkańcy chętnie i barwnie świętują. Najhuczniej – Dzień Wyzwolenia 30 kwietnia oraz Księżycowy Nowy Rok, jak w innych krajach azjatyckich. Warto zobaczyć pokazy Mua Roi Nuoc – marionetkowego teatru na wodzie, sztuka ta jest charakterystyczna dla regionu. Duchem Wietnamu pooddychamy najpełniej wybierając się na targ. Polecamy rejs rzeką Mekong połączony z odwiedzinami na jednym z wodnych targów. Można tu dostać wszystkie towary ale ponieważ delta Mekongu to najbogatszy obszar rolniczy, warto się tu zaopatrzyć przede wszystkim w świeże owoce.

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel.