O nas

Biuro Podróży Fly Away Travel powstało w czerwcu 1990 roku z myślą o kompleksowej organizacji podróży służbowych, turystyce wyjazdowej oraz przyjazdowej. Już w październiku 1990 roku otrzymaliśmy akredytację IATA, a następnie koncesję Polskiej Izby Turystyki. Od samego początku postawiliśmy na najwyższą jakość i profesjonalną obsługę, dzięki czemu już w pierwszym roku działalności zdobyliśmy uznanie zarówno klientów jak i kontrahentów.

Kolejne miesiące przyniosły dalszy, dynamiczny rozwój, umacnianie pozycji rynkowej i budowanie marki. W roku 1993 otrzymaliśmy prestiżową nagrodę Firmy Roku, przyznawaną przez Polski Klub Biznesu. Nagroda była tym bardziej istotna, iż były to lata, w których młoda polska gospodarka rozwijała się wyjątkowo dynamicznie i wiele firm odnosiło spektakularne sukcesy.

Przez kolejne lata umacnialiśmy swoją markę inwestując zarówno w ludzi, jak i technologię. Działaliśmy w wielu segmentach branży turystycznej, jednak naszym flagowym produktem zawsze była profesjonalna obsługa podróży służbowych.

Nasz rozwój i innowacyjność jeszcze wielokrotnie dostrzegali eksperci oraz kontrahenci, przyznając nam szereg nagród, w tym Diament Miesięcznika Forbes i Gazelę Biznesu, jednak dla nas zawsze najważniejsze było zaufanie klientów i ich pewność, że będąc pod opieką naszego helpdesku, mogą na nas liczyć w trakcie całej podróży, a nie tylko przy sprzedaży usług.

Wiedza zdobywana przez lata pozwala nam reagować na wszelkie sugestie i potrzeby naszych Klientów, którymi są zarówno polskie przedstawicielstwa światowych korporacji, największe polskie firmy, organizacje rządowe, jak i szereg średnich i małych firm, dla których ważna jest profesjonalna organizacja podróży służbowych.

Wyróżnia nas nie tylko doświadczenie, szybkość działania, niezawodność czy innowacyjność, ale także przejrzystość i uczciwość - jesteśmy jednym z pionierów w walce z procederem edycji cen biletów lotniczych i tzw. obsługi za 1 grosz.

Dzisiaj - kiedy świętujemy 25-lecie działalności - nasza marka jest doskonale rozpoznawana nie tylko w branży podróży służbowych, ale również w szerokiej perspektywie rynku turystycznego. Jesteśmy niezwykle ważnymi partnerami dla naszych Kontrahentów – przewoźników lotniczych, kolejowych, dostawców usług hotelowych dzięki czemu jesteśmy zawsze na bieżąco z rozwojem rynku podróży służbowych, a wszystkie najnowsze produkty są zawsze dostępne dla naszych Klientów.