Brussels2903

LOT: Od 3 czerwca 2018 rejsy z Warszawy do Moskwy-Domodiedowo

Nowe połączenie LOT-u z Warszawy na lotnisko Domodiedowo - drugie w stolicy Rosji - zainaugurowane zostanie 3 czerwca, a w przeciwnym kierunku dzień później. Do 1 lipca LOT zaoferuje pasażerom rejsy na drugie lotnisko w Moskwie sześć razy w tygodniu: w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, soboty i niedziele. Codzienne operacje rozpoczną się od 2 lipca. Taki rozkład będzie obowiązywał, co najmniej do 27 października, czyli do końca sezonu letniego.

Zakładany czas przelotu między Lotniskiem Chopina i Domodiedowem to ok. 2 godz. 10 minut. Samoloty będą startowały z Warszawy o 20:00, a lądowały w Moskwie – po uwzględnieniu różnicy czasu - o 23:10. Z Domodiedowa rejs do Warszawy zaplanowany jest na godz. 8:00, a lądowanie na Lotnisku Chopina o 9:20.

Do operacji na drugie moskiewskie lotnisko wykorzystane będą samoloty typu Embraer. To oznacza, że w drodze z i do Moskwy do dyspozycji pasażerów będzie – w zależności od użytej wersji samolotu - od 70 do 112 miejsc w trzech klasach podróży: biznes, ekonomicznej premium i ekonomicznej.

Port lotniczy Domodiedowo (kod IATA: DME) znajduje się ok. 40 km na południowy wschód od centrum Moskwy. To jedno z największych lotnisk w Rosji pod względem ruchu pasażerskiego i towarowego.

Bilety już w sprzedaży. Szczegółowe informacje we wszystkich oddziałach Fly Away Travel.