SAS PLUS

Aeroflot: Bezpłatny przewóz sprzętu narciarskiego oraz nurkowego i surfingowego

Sprzęt narciarski

Linie Aeroflot poinformowały o ofercie bezpłatnego transportu sprzętu narciarskiego - jest to dodatkowy limit bagażu w sezonie zimowym, umożliwiający przewiezienie jednego zestawu sprzętu o wadze do 23 kg.

Zestaw narciarski składa się z zapakowanej jednej pary nart, jednej pary kijków narciarskich i jednej pary butów narciarskich (które można zapakować oddzielnie) lub opakowania z jednym snowboardem i parą butów snowboardowych (które można zapakować oddzielnie). Oferta obowiązuje do 15 maja 2018 r.

Sprzęt nurkowy i surfingowy

Aeroflot oferuje również bezpłatny przewóz jednego zestawu sprzętu nurkowego lub surfingowego o wadze do 23kg dla pasażerów podróżujących do Male,  Bangkoku, Phuket lub Ho Chi Minh.

Zestaw do surfowania może obejmować: deskę surfingową i zestaw płetw, opasek, pianek, obuwia specjalnego i innych akcesoriów o łącznej wadze poniżej 5 kg. Nurkowie mogą transportować: kamizelkę wypornościową, piankę, kask, rękawice, buty lub płetwy oraz dodatkowe wyposażenie o łącznej wadze poniżej 5 kg.

Oferta obejmuje podróże rozpoczynające się przed 24 marca 2018 r. i kończące przed 24 kwietnia 2018 r.

Zasady przewozu

Dodatkowe limity bezpłatnego bagażu sportowego nie są brane pod uwagę przy opłacie za nadbagaż, nie są wykazane w bilecie. Sprzęt sportowy jest przyjmowany podczas odprawy na rejs pod warunkiem posiadania przez samolot technicznej zdolność przewozu sprzętu. Usługa bezpłatnego transportu sprzętu sportowego jest oferowana na rejsach własnych wykonywanych przez linie Aeroflot oraz rejsach linii lotniczych Grupy Aeroflot.