Dobre powody, aby wybrać SAS

Podróżowanie to coś więcej niż przemieszczanie się z punktu A do B. To przyjemność. Dlatego SAS pracuje nad rozwiązaniami umilającymi podróż, na które składają się: odnowione kabiny, A320neo, smaczne nordyckie posiłki serwowane w przyjaznych opakowaniach w kształcie sześcianu. Bezproblemowe skandynawskie porty przesiadkowe oferują tranzyty do wielu miast, także w USA i Azji.

Zmiana nazwiska

Kiedy wybierasz SAS zawsze istnieje możliwość zmiany nazwiska w rezerwacji za opłatą. Ważne we wszystkich klasach rezerwacyjnych, do godziny przed odlotem.

Gwarantowany zwrot w 24 godziny

Podróżni czasami zmieniają plany, więc SAS zawsze oferuje 24h na dokonanie pełnego zwrotu. Oznacza to, że podróżny zawsze może uzyskać pełen zwrot w ciągu 24h od dokonania rezerwacji i wystawienia biletu. Bilety zarezerwowane na 24h przed odlotem mogą być anulowane do 12h przed odlotem.

Kawa, herbata lub oba napoje

Pasażerowie SAS mogą zawsze korzystać z bezpłatnej kawy i herbaty we wszystkich klasach serwisowych. Przewoźnik oferuje również szeroki wybór płatnych posiłków z karty menu.

Eurobonus - program pełen zalet

Członkowie programu EuroBonus czerpią z niego wiele korzyści. I co ważne nie zabiera to wiele czasu. Aby osiągnąć poziom Srebrny wystarczy 10 przelotów! Kiedy to się uda, pasażerowi przysługuje na przykład dodatkowa sztuka bagażu nadawanego.

SAS zaprasza na pokład swoich samolotów.