swiss010219

Nowe kierunki w ofercie LOT-u: Stuttgart i Pula

 

Stuttgart

1 czerwca LOT uruchomi bezpośrednie połączenie do Stuttgartu, jednego z najważniejszych ośrodków biznesowych i naukowych w Niemczech. Rejsy będą wykonywane dwa razy dziennie od poniedziałku do piątku oraz raz dziennie w soboty i niedziele. Wszystkie rejsy będą obsługiwane przez odrzutowe Embraery w konfiguracji trzech klas podróży.

Od poniedziałku do piątku wyloty z Warszawy zaplanowano na 8:00 i 17:05, a ze Stuttgartu - na 10:30 i 19:35. Dodatkowo w sobotę samolot do Stuttgartu wyleci o 08: 00, natomiast w niedzielę o 17:05. Analogicznie wylot ze Stuttgartu jest zaplanowany na godzinę 10:30 w sobotę oraz na 19:35 w niedzielę. Rozkład połączeń zapewni Pasażerom z wielu miast w Europie i Azji dogodną podróż do Stuttgartu.

Pula

Natomiast już od 14 maja 2017 LOT rozpocznie rejsy do Puli, najstarszego chorwackiego miasta położonego u wschodnich wybrzeży Adriatyku i jednego z najciekawszych miejsc na turystycznej mapie Południowej Europy. Początkowo rejsy wykonywane będą tylko w niedziele, natomiast od 17 czerwca do 14 października również w soboty.

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel.