Przyłącz się do programu Finnair Corporate Programme

Program korporacyjny Finnair to wygodne i ekonomiczne rozwiązanie dla firm poszukujących optymalizacji kosztów podróży. 

Program korporacyjny Finnair obejmuje trzy poziomy członkostwa, które mają nazwy:

Silver, Gold i Platinum

Im wyższy poziom uczestnictwa firmy, tym większe rabaty według tabelki pokazanej poniżej. Japonia jest wyjątkiem, w przypadku przelotów do Japonii rejsami obsługiwanymi przez Finnair, jest tylko jeden poziom zniżkowy dla klientów Silver, Gold i Platinum (C, D=10%, I, B, H, K=5%), ponieważ struktura taryfowa na trasach Europa-Japonia jest inna, niż do reszty miast w Azji. (Finnair ma wspólne taryfy z Japan Airlines i British Airways) 

Firma może korzystać ze zniżek przysługujących na poziomie Silver na trasach obsługiwanych przez Finnair od razu po dokonaniu rejestracji. Wysokość zniżek zależy od poziomu zakupów, a najniższy poziom zniżek, Silver, jest dostępny dla wszystkich firm, które są zarejestrowane w programie, niezależnie od tego, ile latają.
   
Co sześć miesięcy poziom członkostwa ustalany jest na nowo w oparciu o wielkość zakupów lotów dokonanych w okresie monitorowania. Informacja o zmianie poziomu zniżkowego zostanie wysyłana automatycznie i do firmy i do biura podróży obsługującego firmę.
 
Niezależnie od typu taryfy wszystkie rezerwacje klienta korporacyjnego są kodowane kodem klienta przez biuro podróży obsługujące firmę. Biuro podróży ma kod do kalkulowania taryf korporacyjnych dla danej firmy.

ZNIŻKI

Zniżki udzielane są na trasach zaczynających się z Polski (i z Berlina) z taryf (w obie strony) w klasach rezerwacyjnych:

T / P / M / K / H / B / Y (klasa ekonomiczna) oraz C / D / I (klasa biznes)

Progi

Min. poziom zakupów w ciągu 6 miesięcy

Rabat z taryf C,D,Y

Rabat z taryf I, B, H, K, M

Rabat z taryf P, T

SILVER

 BRAK MINIMUM

10 %

5 %

2 %

GOLD

20 000 PLN

12 %

7 %

4 %

PLATINUM

30 000 PLN

15 %

10 %

6 %

W momencie przekroczenia przez firmę kolejnego progu salda zakupów, firma wchodzi automatycznie do kolejnego poziomu.

Poniższe dane są potrzebne do wypełnienia aplikacji:
 
Dane firmy: pełna nazwa, adres i NIP firmy; osoba kontaktowa w firmie (imię, nazwisko, telefon i telefon komórkowy oraz  e-mail); budżet firmy na podróże mnie więcej w skali roku
 
Dane agenta biletowego: nazwa biura podróży, adres, nr IATA, kod biura i system rezerwacyjny; osoba kontaktowa w biurze podróży i adres e-mailowy

Osobą kontaktową ze strony Fly Away Travel, która pomoże Państwu przystąpić do Programu jest Pani Kinga Grabowska - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 22 47 86 352
 
Rejestracji można również dokonać wypełniając formularz pod linkiem:
 
http://www.finnair.com/PL/PL/corporate/enrollment#