Lufthansa pierwszą 5-gwiazdkową linią lotniczą w EuropieLufthansa jest pierwszą i jedyną linią lotniczą w Europie nagrodzoną 5 gwiazdkami i tym samym dołączyła do listy dziesięciu najlepszych linii lotniczych premium.

"Jesteśmy dumni z tego sukcesu. Ta nagroda potwierdza, że Lufthansa wciąż pracuje nad optymalizacją swoich produktów oraz polepszeniem jakości usług, zarówno na pokładzie, jak i na ziemi."

Od 1999 roku, brytyjska agencja badania rynku Skytrax, sprawdza i ocenia jakość oraz bezpieczeństwo linii lotniczych. Pięć gwiazdek jest przyznawane tylko tym liniom, które spełniają najwyższe wymagania w poszczególnych kategoriach. Podczas procesu oceny, inspekcji są poddawane liczne rejsy na trasach krótkich oraz międzykontynentalnych.

World Airline Awards 2018

Po raz drugi z rzędu Lufthansa zdobyła tytuł „Najlepszej linii lotniczej w Europie”. Nagroda, która wyznacza  kierunek dalszego doskonalenia usług. Świetnym przykładem jest salonik Welcome Lounge we Frankfurcie. W przestrzeniach o nowoczesnym wystroju pasażerowie mogą znaleźć bistro, pokoje do wypoczynku oraz strefy pracy. Dodatkowo, do ich dyspozycji jest 26 nowoczesnych łazienek z prysznicami.
W 2018 roku sen ponad chmurami staje się jeszcze przyjemniejszy . Podczas wszystkich rejsów międzykontynentalnych w Klasie Biznes zostaje wprowadzona „Dream Collection”. Wygodna powierzchnia materaca została stworzona przez renomowaną niemiecką firmę produkującą łóżka – Paradies. Oprócz tego, do dyspozycji pasażerów jest koc, poduszka oraz koszulka do spania Van Laack.
Lufthansa wciąż inwestuje w liczne usługi, dzięki którym pasażerowie mogą spersonalizować swoją podróż. Począwszy od internetu na pokładzie, po posiłki à la carte – nie ma ograniczeń dotyczących Twoich indywidualnych życzeń.

WIELKA WIOSENNA PROMOCJA AIRBALTIC DO 16 KWIETNIA 2019
Ruszyła Wielka Wiosenna Promocja linii lotniczej airBaltic, w której kupimy bilety na przeloty z Gdańska oraz Warszawy do Rosji, Skandynawii oraz do krajów nadbałtyckich.

W promocji znajdziemy m.in. połączenia:

Warszawa - Ryga od 404 zł
Gdańsk - Ryga od 427 zł
Warszawa - Wilno od 571 zł
Warszawa - Tallin od 558 zł
Gdańsk - Helsinki od 522zł
Gdańsk - Moskwa od 631 zł

Tallin jest jedną z najmniejszych europejskich stolic. Mieszka tu zaledwie ok 430 tysięcy osób co stanowi jedną trzecią mieszkańców całej niewielkiej Estonii. Zwany jest „Perłą Bałtyku”  oraz „Florencją Północy”. Mimo, że Estonia graniczy z Rosją i była przez lata jedną z nadbałtyckich republik byłego ZSRR więcej tu zarówno kulturowych, architektonicznych, a także mentalnych wpływów Skandynawii.

Helsinki mają odmienny charakter od pozostałych stolic Skandynawii i na wiele sposobów przypominają atmosferą oraz wyglądem miasta wschodniej Europy. Helsinki otoczone są wodą z trzech stron, a wszystkie atrakcje znajdują sie w zasięgu kilkuminutowego spaceru. Mają one młodzieńczy charakter a podczas krótkiego lata ulice zapełniają się tłumami ludzi, spędzającymi wolny czas na zakupach w kawiarniach i restauracjach.

Z promocji możemy skorzystać w okresie od 7 maja do 18 grudnia 2019 roku. Sprzedaż biletów w promocyjnej cenie do 16 kwietnia 2019 roku.  

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.

Najnowsze promocje lotnicze AEROFLOT

Linia Aeroflot jest największym rosyjskim przewoźnikiem lotniczym oraz jedną z linii o najdłuższych tradycjach na świecie. Aeroflot powstał w 1923 roku, a od 1989 zł należy do IATA – Międzynarodowego Stowarzyszenia Przewoźników Powietrznych. W 2006 roku linie Aeroflot przystąpiły do sojuszu lotniczego SkyTeam. Rosyjskie linie są niekwestionowanym liderem w Europie Wschodniej, co potwierdza wyróżnienie SKYTRAX w tej kategorii.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami linii:

Baku od 1405 PLN
Pekin od 1989 PLN
Delhi od 2238 PLN
Mińsk od 982 PLN
Astana od 1450 PLN
Hanoi od 2079 PLN
Biszkek od 2123 PLN
Szanghaj od 2142 PLN
Tashkent od 2306 PLN
Bangkok od 2386 PLN
Guangzhou od 2392 PLN
Hongkong od 2402 PLN
Phuket od 2448 PLN

Okres wylotu: 12-03-2019 - 30-06-2019
Okres sprzedaży: 12-03-2019 - 30-04-2019

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.

Brussels Airlines - Bruksela od 408 PLN Los Angeles od 2560 PLN | Austrian Airlines - Wiedeń od 548 PLNBrussels Airlines
proponuje ciekawe kierunki w promocyjnych cenach:

Myśląc "Kalifornia" zwykle myślimy Los Angeles. Słusznie, bo w Mieście Aniołów możemy poczuć prawdziwie kalifornijski klimat. Przepiękne plaże i słoneczne ulice znane z filmów i niezliczonych seriali, przepych i blichtr Beverly Hills a przede wszystkim to, po co przyjeżdża tu każdy, nie tylko turyści - Hollywood. Słynny biały 14 metrowy długi na 110 metrów napis jest wizytówką miasta i najchętniej fotografowanym obiektem. Powstał, jako reklama osiedla a nie najsłynniejszego ośrodka rozrywki i filmu.

Miami, to jedna z najważniejszych metropolii w USA, która słynie z licznych  słonecznych plaż i jest głównym skupiskiem diaspory kubańskiej. Dzięki temu, jest to miejsce, gdzie można skosztować najlepszej w USA kuchni kubańskiej. Miami to również największy na świecie port dla statków wycieczkowych. Najlepsze i najsłynniejsze plaże znajdziemy w dzielnicy South Beach.

Bruksela od 408 PLN
Bazyela od 572 PLN
Toronto od 1950 PLN
Chicago od 2158 PLN
Nowy Jork od 2165 PLN
Los Angeles od 2560 PLN
Miami od 2575 PLN

W sezonie letnim 2019 pasażerowie podróżujący z Austrian Airlines będą mogli jeszcze dogodniej dostać się do ulubionych destynacji turystycznych.

Wiedeń od 548 PLN
Newark od 2064 PLN
Chicago od 2612 PLN

Podsumowanie połączeń:

Wiedeń – Montreal: codziennie od 29 kwietnia 2019 r

Wiedeń – Chicago: codziennie

Wiedeń – Miami: 4 razy w tygodniu od 31 marca 2019 r

Wiedeń – Los Angeles: codzienne loty od 31 marca 2019 r

Wiedeń – Newark: codziennie

Wiedeń – Nowy Jork: codziennie

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.

Dubaj z Emirates już od 1699 PLN

Będąc w Dubaju nie można przegapić:

Burj Khalifa – Wieża Dubajska – najwyższy budynek świata. Liczy 829 metrów. Na 124 metrze drapacza chmur znajduje się taras widokowy. Winda dojeżdża do niego w niecałą minutę. Warto zarezerwować bilety przez internet, w kasie są bowiem dużo droższe.

The Dubai Mall – największe centrum handlowe świata. Poza samymi sklepami i butikami znajdziemy tu kino z 22 salami, 120 restauracji, akwarium i podwodne ZOO oraz lodowisko.

Meczet Dżumajra – jeden z nielicznych dubajskich meczetów dostępnych dla turystów i osób innych wyznań niż islam. Zwiedza się go jednak wyłącznie w towarzystwie przewodnika, który chętnie opowiada o kulturze islamu. Pamiętajmy o stosownym stroju – zakrytych ramionach i kolanach, panie powinny mieć zakryte włosy, całe nogi oraz dekolt

Burj Al Arab – pocztówkowy symbol miasta. Wieżowiec przypominający żagiel. Jest to najwyższy hotel na świecie i jeden z nielicznych posiadających 7 gwiazdek. Znajduje się na sztucznej wyspie.

Wyspy palmowe – zespół trzech największych na świecie sztucznych wysp o kształcie liści palmowych. Znajdują się na nich luksusowe apartamenty i domy letniskowe należące do najsławniejszych ludzi świata rozrywki, mediów i sportu. 

Dubai Aquarium & Unterwater ZOO – typowy dla Emiratów rozmach sprawia, że powierzchnia akwarium i podwodnego ZOO osiąga gabaryty największych ogrodów zoologicznych świata. Można je zwiedzać spacerując podwodnymi tunelami lub z pokładu pływającego po powierzchni statku.

Dubai Desert Conservation Reserve – rezerwat przyrody w którym można poznać życie pustynnych zwierząt i roślin. Organizowane są tu wycieczki po wydmach autami z napędem na 4 koła. Na turystów czeka też tradycyjna kuchnia serwowana w pustynnych namiotach.

Dejra i Burr Dubai – najstarsze części Dubaju usytuowane na dwóch brzegach Dubai Creek, rodzaju sztucznego jeziora. Warto się tam wybrać by zobaczyć zupełnie inne miasto bez wszechobecnej nowoczesności i blichtru. Części handlowo – bazarowe mają klimat typowy dla arabskich miast gdzie można spacerować wąskimi uliczkami.


Pasażerowie klasy biznes Emirates mogą skorzystać z bezpłatnej usługi prywatnego kierowcy, która jest dostępna z i na lotnisko w ponad 70 miastach na całym świecie. Usługa wymaga wcześniejszej rezerwacji przed wylotem i jest ograniczona kilometrażem.

Cena przelotu osoby dorosłej w obie strony z wylotem z Warszawy i/lub Krakowa, zawiera podatki oraz opłaty lotniskowe.
         
Okres sprzedaży: do 31 marca 2019 r.
 
Wyloty: 3 kwietnia 2019 r. − 10 stycznia 2020 r.

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.

Więcej artykułów…