Nowa promocja w klasie Business linii lotniczej British Airways!Podróż z Warszawy do kilku wybranych miast USA w nowych atrakcyjnych stawkach:

- NYC od 5778 PLN
- Chicago od 6628 PLN
- Miami od 7453 PLN
- San Francisco od 8199 PLN
- Los Angeles od 8905 PLN

Cena zawiera wszystkie podatki, opłaty lotniskowe i inne opłaty przewoźnika.
Czas podróży: od 1 czerwca do 31 sierpnia 2019
Uwaga: bilet powinien być wystawiony nie później niż 14 dni przed planowaną podróżą.

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.

Aktualności w SWISS oraz Austrian AirlinesMenu wegetariańskie w SWISS.

Obecnie około 40 procent pasażerów SWISS Airlines wybiera posiłek wegetariański. To prawdziwy hołd dla partnerstwa między szwajcarskimi liniami lotniczymi a restauracją Hiltl - najstarszą na świecie restauracją wegetariańską. Przez ostatnie 10 lat obie firmy wspólnie oferowały posiłki wegetariańskie ponad chmurami.

„Hiltl jest synonimem zróżnicowanej, wysokiej jakości kuchni wegetariańskiej” - mówi Jan Trachsel, menedżer Inflight Culinary Development Intercontinental dla SWISS. „Jako wysokiej jakości linie lotnicze, bardzo doceniamy możliwość współpracy z Hiltl, aby zaoferować naszym pasażerom smaczne posiłki wegetariańskie.” Właściciel i dyrektor generalny Hiltl, Rolf Hiltl, również ceni sobie partnerstwo: „Cieszę się, że świadomość potencjału kuchni wegetariańskiej w SWISS Airlines wzrosła tak bardzo w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Umożliwiło nam to również coraz odważniejsze kreowanie posiłków podczas lotu ”.

Wysokiej jakości dania oferowane są we wszystkich lotach długodystansowych SWISS i wybranych europejskich lotach ze Szwajcarii. Posiłek wegetariański lub wegański można zamówić wtedy bezpłatnie jako specjalny posiłek. Alternatywnie, jeśli pasażerowie Klasy Ekonomicznej chcieliby cieszyć się doświadczeniem Gourmet ponad chmurami, mogą zamówić wegetariański posiłek A la Carte.

Działania Austrian Airlines w trosce o środowisko.

Linie Austrian Airlines w ramach polityki proekologicznej zbierają zużyte plastikowe kubki na pokładzie samolotów, oddzielając je od reszty śmieci. Kubki są następnie przetwarzane na nowe paliwo i tworzywo sztuczne w pilotażowym zakładzie ReOil® firmy OMV. W procesie krakingu termicznego 100 litrów syntetycznej ropy naftowej produkuje się ze 100 kilogramów zużytego plastiku. Następnie przetwarza się ją w paliwa i inne substancje podstawowe przemysłu tworzyw sztucznych.
 
W ramach projektu  „Fly greener” Lufthansa Group opracowuje pomysły i koncepcje, które zmniejszają ilość wytwarzanych odpadów, i co za tym idzie, zanieczyszczenie środowiska oraz czynią ruch lotniczy bardziej zrównoważonym.
 

AIRBALTIC WIELKA PROMOCJA: RYGA, HELSINKI

Z przyjemnością informujemy, iż w dniach od 12 – 17 czerwca ruszyła WIELKA PROMOCJA na przeloty liniami lotniczymi AIRBALTIC.

Na początku XIX w. Helsinki zostały w całości przebudowane na styl St. Petersburga. Miasto położone jest nad zatoką - na półwyspie i sąsiadujących wyspach, stanowiąc przykład właściwego połączenia architektury z krajobrazem.
Helsinki mają odmienny charakter od pozostałych stolic Skandynawii i na wiele sposobów przypominają atmosferą oraz wyglądem miasta wschodniej Europy. Miasto otoczone jest wodą z trzech stron, a wszystkie atrakcje znajdują się w zasięgu kilkuminutowego spaceru.

Ryga (Riga) ma chłodny, północny, na poły skandynawski charakter. Surowe i dostojne, wzniesione z rozmachem miasto robi nie lada wrażenie. Największą atrakcją jest bez wątpienia starówka. Turystów przyciągają tu od lat masywne mieszczańskie kamienice i zespół kamieniczek Trzej Bracia, gmachy kupieckiej gildii, resztki murów obronnych, wreszcie wąskie i brukowane uliczki.

Okres sprzedaży: 12-17 czerwiec 2019
Okres podróży: 02 lipiec-26 październik 2019

Promocja obowiązuje na wyloty z Warszawy i Gdańska.

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.


Lufthansa: Toronto od 1481 PLN, Szanghaj od 2098 PLNZapraszamy do zapoznania się z atrakcyjnymi propozycjami przelotów do Toronto oraz Szanghaju.

Toronto to największe i najbardziej znane miasto Kanady. Duże, nowoczesne miasto jest znane z bardzo dużego zróżnicowania etnicznego. W multikulturalnym Toronto ponad 50 % mieszkańców stanowią emigranci, możemy wyróżnić tu ponad 150 grup etnicznych i jest to liczba, która stawia je w czołówce miast na świecie. To przyniosło miastu w 2001 roku tytuł World's Most Multicultural City, przyznany przez ONZ. To także sprawia, że miasto jest interesujące, dynamiczne, kolorowe i przyjaźnie nastawione do turystów.

Szanghaj to największe miasto w Chińskiej Republice Ludowej i trzeci największy port na świecie. Położony jest w delcie rzeki Jangcy. Stanowi niezwykłą mieszankę nowoczesności z tradycją. W 2010 roku miasto gościło targi EXPO. Pawilony można oglądać do tej pory, w tym polski – stylizowany na ludową wycinankę. Obowiązkowo trzeba odwiedzić nadbrzeże Bund będące symbolem Szanghaju. Promenada ma 1,5 km długości i rozciąga się między mostami  Waibaidu i Nanpu. Wzdłuż niej możemy podziwiać przypominające miasta europejskie budynki pochodzące z czasów kolonialnych wybudowane w stylu barokowym, klasycystycznym, renesansowym i art deco. Warto wybrać się na spacer na Plac Ludowy.

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.


Lufthansa: Najciekawsze miejsca w Azji, które warto odwiedzić w tym rokuPoznaj niesamowity urok Azji.

Od dawna ufortyfikowany pałac potężnego imperium Mogołów, czy ściany z piaskowca w kolorze ochry, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Czerwonego Fortu New Delhi, przepięknie łączą style i kultury. Ale warto też zmienić scenerię, tempo zwiedzania oraz smaki i wybrać się do innego azjatyckiego miasta, które ma równie bogate dziedzictwo i także słynie z gościnności.

New Delhi od 2256 PLN
Seul od 2570 PLN
Singapur od 2703 PLN
Tokio od 2660 PLN
Szanghaj od 2164 PLN

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.

Więcej artykułów…