Ciesz się komfortem Klasy Ekonomicznej Premium z Lufthansą


Ciesz się na myśl o podróży pełnej smaku.
Klasa Ekonomiczna Premium jest perfekcyjnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy pragną więcej. Powitalny drink i doskonały wybór przepysznych posiłków podawanych na porcelanie ubarwiają podróż. Specjalnie zaprojektowany fotel oferuje mnóstwo miejsca, dzięki czemu podróż jest wyjątkowo relaksująca i można też wygodnie korzystać z oferty rozrywki na pokładzie. Osobisty zestaw praktycznych drobiazgów pozwala odświeżyć się przed lądowaniem.

Mnóstwo miejsca, by rozprostować nogi, większy limit bezpłatnego bagażu, doskonały serwis – niezależnie od tego, czy podróżujesz w interesach czy dla przyjemności podróż w Klasie Ekonomicznej Premium to wyjątkowe doświadczenie. Zarezerwuj teraz, by do miejsca docelowego przylecieć wypoczętym.

Hongkong od 4534 PLN
San Francisco od 5020 PLN
Dubaj od 3497 PLN
Singapur od 5510 PLN

Ceny całkowite w obie strony, nie zawierają opłaty agencyjnej.
Szczegółowe informacje we wszystkich oddziałach Fly Away Travel.Promocja biletów od Aeroflot


Aeroflot jest dynamicznie rozwijającą się linią lotniczą i obecnie posiada jedną z najmłodszych flot na świecie. Samoloty Aeroflotu posiadają najwyższy standard bezpieczeństwa, niezawodność oraz komfort podróży. W skład floty wchodzi 150 nowoczesnych samolotów: SSJ-100, Airbus A319, A320, A330, Boeing B737-800, B777-300. Średni wiek floty to 4,2 lata. 

W ofercie znajdziemy:

Bangkok od 1986 PLN
Delhi od 2175 PLN
Hanoi od 2198 PLN
Szanghaj od 2086 PLN
Pekin od 2086 PLN
Guangzhou od 2286 PLN
Phuket od 2377 PLN
Hongkong od 2495 PLN
Ułan Bator od 2857 PLN

Ceny całkowite w obie strony, nie zawierają opłaty agencyjnej.
Szczegółowe informacje we wszystkich oddziałach Fly Away Travel.

Lufthansa w zimowym rozkładzie z Frankfurtu i Monachium zaoferuje 6 nowych tras turystycznych

Jeśli jesienią i zimą planujesz ucieczkę od złej pogody, od teraz możesz wybierać spośród kilku nowych atrakcyjnych kierunków Lufthansy, która poszerza swoją ofertę z Frankfurtu i Monachium o 6 nowych turystycznych destynacji.

1. Eilat (Ovda), wakacyjny resort na południu Izraela położony nad Morzem Czerwonym to nowy kierunek z Frankfurtu i Monachium.  Jeśli masz dość zimy i śniegu, Lufthansa zabierze Cię do tego słonecznego raju cztery razy w tygodniu (w czwartki i niedziele z Frankfurtu oraz we wtorki i soboty z Monachium).

2. Od tej zimy Lufthansa poleci do Agadiru (Maroko) w każdy poniedziałek i sobotę z Frankfurtu oraz w każdą niedzielę z Monachium. Agadir znajduje się na wybrzeżu Atlantyku w południowym Maroko, u podnóża gór Antyatlas. Ida-Ou Tanane, stolica prowincji Agadir, jest popularnym kurortem turystycznym z polami golfowymi i niekończącymi się plażami.

3. Triest (Włochy), stolica regionu Friula-Wenecja Julijska w północno-wschodnich Włoszech, jest uważany za jedną z literackich stolic Europy, a liczne grupy etniczne i religijne pochodzące z miasta zasłużyły sobie na miano „wczesnego Nowego Jorku”. Od początku zimy Lufthansa poleci tam 12 razy w tygodniu z Frankfurtu.

4. Od zimy 2018 roku, Lufthansa ponownie zaoferuje połączenia do Salonik z Frankfurtu. Miasto jest idealną bazą wypadową do odkrywania północnej Grecji, a na lotnisku można przesiąść się w dalszą podróż na południe kraju do Chalkidiki.

5. Edynburg (Wielka Brytania) jest nowym europejskim kierunkiem z Monachium. Od grudnia 2018 Lufthansa poleci do szkockiej stolicy we wtorki i soboty. W Edynburgu można nie tylko zwiedzić ciekawe stare miasto, ale jest to także dobra baza wypadowa w Highlands.

6. Z Monachium w sezonie zimowym pasażerowie polecą także do Tromsø (Norwegia). Miasto jest ważnym ośrodkiem kulturalnym na północ od koła podbiegunowego, a także świetnym punktem startowym wycieczek na Zorzę Polarną. Airbus A319 poleci do norweskiego miasta w każdy czwartek i sobotę. Ta sama trasa obsługiwana jest również z Frankfurtu.

Szczegółowe informacje na temat nowych połączeń dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel.

Nowy Business Lounge linii Air France na lotnisku Charles de Gaulle w Paryżu

Po uruchomieniu pierwszej części nowego saloniku w styczniu zeszłego roku, który odwiedziło już ponad 200.000 gości, linie Air France w pełni zaprezentowały nowy Business Lounge, który zlokalizowany jest hali L terminalu 2E na lotnisku Paris Charles de Gaulle.

Nowy, całkowicie przeprojektowany salon dysponuje powierzchnią 3200 m2 i oferuje pasażerom 540 miejsc oraz wiele ciekawych rozwiązań, zapewniających optymalny komfort, z których najważniejsze to:
- „Le Balcon”, czyli ekskluzywna przestrzeń stworzona przez projektanta Mathieu Lehanneur
- Wyjątkowe menu koktajlowe stworzone przez Hotel Lancaster w Paryżu
- Największa strefa wellness spośród wszystkich salonów Air France
- Strefa zabaw dla dzieci
- "Stolik dla smakoszy", czyli obszar gastronomiczny, w którym szef kuchni przygotowuje danie dnia bezpośrednio przy gościach
- Kilka innych przestrzeni dostosowanych do indywidualnych potrzeb

Po przybyciu do salonu goście mogą łatwo znaleźć drogę i wszystkie interesujące usługi, dzięki interaktywnemu planowi znajdującemu się przy wejściu. Dostęp do wszystkich informacji możliwy jest również przez aplikację Air France.

Szczegółowe informacje na temat nowego salonu dostępne są w załączonej prezentacji.
Brussels Airlines: Nowe połączenie z Wrocławia

Linie Brussels Airlines ogłosiły uruchomienie nowego połączenia z Wrocławia do Brukseli, które wystartuje 29 października 2018 roku. Nowy kierunek wpisuje się w rozwój europejskiej siatki połączeń belgijskiego przewoźnika. Kilka dni wcześniej - 17 października - uruchomione zostanie również połączenie z Kijowa do Brukseli.

Samoloty Brussels Airlines realizowały będą połączenie na trasie Bruksela - Wrocław - Bruksela 3 razy w tygodniu zgodnie z poniższym rozkładem:

SN2539 Bruksela 15:10 Wrocław 16:50 1 . . . . . .

SN2539 Bruksela 9:30 Wrocław 11:10 . . 3 . 5 . .

SN2540 Wrocław 17:40 Bruksela 19:30 1 . . . . . .

SN2540 Wrocław 12:00 Bruksela 13:50 . . 3 . 5 . .

Nowe połączenie umożliwi sprawną komunikację pomiędzy dwoma ośrodkami biznesowymi i naukowymi, jakimi są Bruksela i Wrocław, a także pozwoli pasażerom z Dolnego Śląska na dostęp do bogatej siatki połączeń belgijskiego przewoźnika, który obsługuje 122 destynacje w Europie, 24 w Afryce oraz połączenia do Ameryki Północnej i Azji.

Więcej artykułów…