Promocja airBaltic: Ryga, Helsinki, Wilno, TallinTallin jest jedną z najmniejszych europejskich stolic. Mieszka tu zaledwie ok 430 tysięcy osób co stanowi jedną trzecią mieszkańców całej niewielkiej Estonii. Zwany jest „Perłą Bałtyku”  oraz „Florencją Północy”. Mimo, że Estonia graniczy z Rosją i była przez lata jedną z nadbałtyckich republik byłego ZSRR więcej tu zarówno kulturowych, architektonicznych, a także mentalnych wpływów Skandynawii.

Ryga ma chłodny, północny, na poły skandynawski charakter. Surowe i dostojne, wzniesione z rozmachem miasto robi nie lada wrażenie. Największą atrakcją jest bez wątpienia starówka. Turystów przyciągają tu od lat masywne mieszczańskie kamienice i zespół kamieniczek Trzej Bracia, gmachy kupieckiej gildii, resztki murów obronnych, wreszcie wąskie i brukowane uliczki.

Helsinki jako miasto ma odmienny charakter od pozostałych stolic Skandynawii i na wiele sposobów przypomina atmosferą oraz wyglądem miasta wschodniej Europy. Helsinki otoczone są wodą z trzech stron, a wszystkie atrakcje znajdują sie w zasięgu kilkuminutowego spaceru. Mają one młodzieńczy charakter a podczas krótkiego lata ulice zapełniają się tłumami ludzi, spędzającymi wolny czas na zakupach w kawiarniach i restauracjach. Muzea, szczególnie Muzeum Narodowe oraz Art Museum of the Atheneum, odsłaniają folklor i kulturę miasta.

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.

Andrzej Bargiel w nowej kampanii LufthansySkialpinista Andrzej Bargiel w nowej kampanii Lufthansy „Don’t let your dreams be just dreams”

-    Lufthansa rozpoczyna nową kampanię w mediach społecznościowych pod
nazwą „Don’t let your dreams be just dreams” #LufthansaTravelGuide
z udziałem Andrzeja Bargiela, znanego polskiego skialpinisty.

Andrzej Bargiel w ubiegłym roku zdobył szczyt K2 w Himalajach, a następnie… zjechał
z niego na nartach. Polak jest pierwszym człowiekiem w historii, który dokonał takiego wyczynu.

- Zdecydowaliśmy się na współpracę z Andrzejem Bargielem ze względu jego nieustępliwość, odwagę i dokonania, które pokazują zarówno jego pasję do podróży, jak i siłę niezbędną do podążania za swoimi marzeniami – powiedział Frank Wagner, General Manager Sales Poland Lufthansa Group.

Andrzej Bargiel udowadnia, że nawet w bardzo wysokich górach można jeździć na nartach i zrealizował serię wypraw, aby to potwierdzić – przed K2 zdobył m.in. szczyt Shisha Pangma, Manasulu oraz Broad Peak.

- Próbuję osiągać stawiane przed sobą cele w stylu, jakiego nikt na świecie jeszcze nie próbował. Zachęcam też do tego innych pokazując, że droga do spełnienia marzeń zaczyna się tuż za progiem, a zdobywanie szczytów może mieć więcej niż jedno znaczenie – mówi Andrzej Bargiel.

Celem kampanii „Don’t let your dreams be just dreams” #LufthansaTravelGuide jest zainspirowanie odbiorców do realizacji swoich marzeń o podróżach. Będą ją wspierali również inni popularni Instagramerzy, którzy podzielą się osobistymi marzeniami, planami i wspomnieniami z odbytych niedawno wyjazdów, pomagając przy tym każdemu znaleźć własny, wyjątkowy powód do podróżowania.

Połączenia oferowane przez Lufthansę każdemu pomogą spełnić podróżnicze marzenia, niezależnie od tego, dokąd pragnie się udać. Samoloty wszystkich linii lotniczych należących do Lufthansa Group docierają do 271 lokalizacji na pięciu kontynentach.
W podróż jednym z nich można wyruszyć z dziewięciu polskich lotnisk: Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Bydgoszczy, Katowic, Krakowa i Rzeszowa.

Kampania trwa od 11 lutego i potrwa do 24 marca tego roku. Jej punktem kulminacyjnym będzie konkurs z nagrodami. Uczestnicy, którzy opiszą swoje wymarzone kierunki podróży i opatrzą je hasztagiem #LufthansaTravelGuide, będą mogli zdobyć dwa bilety w Klasie Ekonomicznej do dowolnie wybranego miasta
z siatki połączeń Lufthansy. Pulę nagród wzbogacą prezenty z autografem skialpinisty oraz drobne upominki od Lufthansy.

Zwiedzaj świat i zbieraj wspomnienia z EmiratesZ Warszawy i Krakowa    Klasa ekonomiczna w obie strony
już od:

Auckland 4455 zł*
Bangkok 2097 zł*
Delhi 2038 zł*
Denpasar (Bali) 2591 zł*
Dżakarta 2683 zł*
Hanoi 2182 zł*
Ho Chi Minh 2233 zł*
Kolombo 2494 zł*
Kuala Lumpur 2399 zł*
Malediwy 2699 zł*
Maskat 2150 zł*
Mauritius 2813 zł*
Melbourne 4280 zł*
Perth 4012 zł*
Phuket 2097 zł*
Seszele 2624 zł*
Sydney 4168 zł*
Tokio 2534 zł*

* Cena przelotu osoby dorosłej w obie strony z wylotem z Warszawy lub Krakowa, zawiera podatki oraz opłaty lotniskowe.
  
Okres sprzedaży: do 16 lutego 2019 r.

Wyloty: 24 lutego − 20 czerwca 2019 r.

Dostępność miejsc jest ograniczona. Obowiązują ogólne warunki przewozu oraz szczegółowe warunki taryf. Mogą wystąpić różnice kursowe.

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.

Lufthansa: Dublin, Majorka, Los Angeles, Toronto
Propozycja przelotów od Lufhansy

Dublin od 537 zł
Majorka od 598 zł
Toronto od 1651 zł
Los Angeles 2033 zł

Dublin - piękny, zielony krajobraz Irlandii niewątpliwie zachwyca turystów. Dublin – odnowiony w XVIII w. – stał się miastem bardzo eleganckim, z mnóstwem terenów zielonych. Będąc w Irlandii nie sposób nie spotkać przyjaznych ludzi i bardzo dobrych pubów.

Palma – największe miasto Majorki jest jednym z najczęściej odwiedzanych ośrodków turystycznych na świecie. Nic dziwnego, bo Majorka to wymarzone miejsce na wypoczynek. Sezon trwa długo, przepiękna pogoda, piaszczyste plaże, kawiarnie, dyskoteki i bary sprawiają, że Palma przyciąga rzesze turystów z całego świata.

Toronto to największe i najbardziej znane miasto Kanady. Duże, nowoczesne miasto jest znane z bardzo dużego zróżnicowania etnicznego. W multikulturalnym Toronto ponad 50 % mieszkańców stanowią emigranci, możemy wyróżnić tu ponad 150 grup etnicznych i jest to liczba, która stawia je w czołówce miast na świecie.

Myśląc "Kalifornia" zwykle myślimy Los Angeles. Słusznie, bo w Mieście Aniołów możemy poczuć prawdziwie kalifornijski klimat. Przepiękne plaże i słoneczne ulice znane z filmów i niezliczonych seriali, przepych i blichtr Beverly Hills a przede wszystkim to, po co przyjeżdża tu każdy, nie tylko turyści - Hollywood.

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.

Zurych – Gdańsk. Nowe połączenia linii SWISSSzwajcarski przewoźnik należący do Lufthansa Group – SWISS Airlines rozszerza siatkę połączeń.

Linia lotnicza zaoferuje bezpośrednie loty do Gdańska i Heringsdorfu w Niemczech w letnich rozkładach na 2019 rok. Nadmorski Gdańsk będzie czwartym z kolei polskim miastem obsługiwanym przez szwajcarskiego przewoźnika z Lufthansa Group. Miasto portowe Gdańsk leży w atrakcyjnym regionie turystycznym. Jest to również centrum biznesu i przemysłu, miejsce licznych korporacji  z branży chemicznej i farmaceutycznej oraz firm z sektora zaawansowanych technologii, takich jak elektronika czy telekomunikacja.

SWISS zapewni 4 połączenia tygodniowo między Zurychem a Gdańskiem: w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Trasa będzie obsługiwana przez nowe samoloty SWISS serii C oraz ze sprzętem Embraer 190 partnerskiej linii lotniczej Helvetic Airways.

SWISS zaoferuje również połączenia między Zurychem a  Heringsdorfem na wyspie Usedom od maja do września 2019. Nadbałtycki kurort jest popularnym miejscem wypoczynku, szczególnie w miesiące letnie. Loty będa odbywały się w soboty  samolotem SWISS CS100.

Rozkład na lato 2019 wchodzi w życie 31 marca 2019 r. Nowe usługi można rezerwować już teraz.

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.

Więcej artykułów…